گشایش دوباره وبگاه انسان شناسی و فرهنگ

روابط عمومی

 

خوانندگان و همکاران ارجمند، به اطلاع می رساند که مطالب این سایت از این پس به شکل آرشیو در می آیند و به روز رسانی «انسان شناسی و فرهنگ» در آدرس زیر انجام می گیرد anthropologyandculture.com .لذا برای دسترسی به جدیدترین مطالب ما از طریق سایت جدید انسان شناسی و فرهنگ با آدرس بالا ما را دنبال کنید. لازم به یاد آوری است که مطالب این سایت به صورت آرشیو همچنان با آدرس های پیشین برای استفاده شما عزیزان باقی می ماند.پیشاپیش از همکاری صمیمانه شما کمال تشکر را داریم.

گروه فنی و مهندسی عصر نوین به عنوان پشتیبان جدید مجموعه انسان شناسی و فرهنگ آماده دریافت پیشنهادات و نظرات شما عزیزان می باشد.شما عزیزان میتوانید از طریق سایت ما به آدرس asrenovinco.net از نمونه کارهای ما بازدید کنید. 

همچنین از طریق ایمیل info@asrenovinco.net و شماره تلفن 02833323420 با ما در ارتباط باشید

روابط عمومی انسان‌شناسی و فرهنگ

 

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده